TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska

Edukacja

DM BOŚ od lat jest doceniany przez uczestników rynku za wysiłek edukacyjny wkładany w rozwój rynków giełdowych i OTC. Nasi pracownicy, współpracownicy oraz zaprzyjaźnieni autorzy w przystępny sposób przedstawiają tematy, które zainteresują zarówno osoby dopiero zaczynające przygodę z giełdą jak i zaawansowanych graczy.

Mamy zestawy edukacyjne dla początkujących – Kurs giełdowy; zaawansowanych wprowadzamy w meandry instrumentów pochodnych – kontraktów, opcji – giełdowych i OTC.
Wspieramy wydawnictwa dotyczące rynku i inwestorów, szerzymy wiedzę.
Kontrakty terminowe, forex, psychologia inwestowania, rozmowy z najlepszymi traderami – dzięki tym książkom inwestorzy lepiej poznają siebie i rynek.

Szkolenia i blogi
Osobom, które od czytania “suchych tekstów” wolą kontakt z ich autorami, proponujemy serwis blogi.bossa.pl, szkolenia stacjonarne oraz cykl webinarów z naszymi ekspertami. W zakładce Szkolenia na na naszej stronie internetowej dostępna jest pełna lista bezpłatnych szkoleń.

FB i youtube
Nie zapominamy o pokoleniu Web 2.0.
Z nimi rozmawiamy na Facebooku, udostępniamy analizy i filmy edukacyjne na youtube, dla nich mamy serwisy transakcyjne na urządzenia mobilne i serwis newsowy na FB.

Jeśli nie mogłeś spotkać się z nami na szkoleniach czy eventach – możesz je obejrzeć w internecie. Jeśli chcesz nam coś powiedzieć – znajdź nas na forach i na FB. Odpowiadamy na pytania i szukamy formuły porozumienia na każdym poziomie użytkownika. Nie zależy nam na udowadnianiu że wiemy więcej i jesteśmy lepsi. Chcemy się dzielić wiedzą.

Jesteśmy partnerem – biznesowym.
Współpracujemy – nie pouczamy.

otwórz rachunek